IDC/Veeam Availability for the Always-on Enterprise | Konference | IDC Czech

AVAILABILITY FOR THE ALWAYS-ON ENTERPRISE™

230 000 zákazníků a 13.3 milionů chráněných virtuálních počítačů – a tyto počty stále rostou

Proč dostupnost?

Dnešní rychlé tempo technologických inovací nutí digitální a fyzický svět ke střetu – a kromě toho mění způsoby provozu organizací v každém oboru. Digitální transformace může vaše podnikání buď podpořit, nebo potopit. V digitálním světě totiž zákazníci očekávají dostupnost 24.7.365.

Pro dnešní velké podniky to znamená, že je nutná revoluční změna očekávané doby provozu aplikací podle smluv SLA. Firmy již nemohou přemýšlet v hodinách či dnech – dnes u všech aplikací, dat a pracovních prostředí rozhodují minuty či sekundy.

Proč společnost Veeam?

Tuto transformaci umožňuje řešení Veeam Availability Platform pro hybridní cloud, které přináší novou generaci řešení dostupnosti pro velké podniky a poskytuje firmám a podnikům všech velikostí způsoby, jak zajistit dostupnost pro virtuální, fyzické a cloudové pracovní prostředí prostřednictvím následujících funkcí:

  • Kontinuita velkých podniků: Cílová úroveň služeb obnovy do 15 minut pro VŠECHNY aplikace a data; automatizovaná orchestrace zotavení po havárii.
  • Mobilita pracovního prostředí: Dostupnost pracovních prostředí napříč libovolným cloudem nebo umístěním umožňuje maximalizovat investice do IT a zvyšuje flexibilitu.
  • Dodržování předpisů a viditelnost: Proaktivní monitorování, reportování, testování a dokumentace je zárukou dodržování obchodních a regulačních požadavků.

Proč právě teď?

Dostupnost Always-On Business™ je tu a tradiční zálohování nedokáže držet krok. Posláním společnosti Veeam je, aby se řešení dostupnosti pro velké podniky stalo realitou i pro vaši organizaci. Pomůžeme vám:

  • Splňovat i překonávat obchodní cíle díky RTPO do 15 minut pro VŠECHNY aplikace a data
  • Snižovat rizika a zvyšovat návratnost investic využitím investic do virtualizace, úložiště a cloudových technologií
  • Snižovat finanční i provozní náklady a uvolňovat tak zdroje na další iniciativy v IT i v obchodu