Odborné konference IDC | Konference | IDC Czech

Konference, diskusní fóra, briefingy a dalších akce pořádané společností IDC vám nabízí příležitost k setkání s analytiky, nezávislými odborníky, celosvětově uznávanými IT experty i kolegy z vašeho odvětví. Zapojte se do dialogu o efektivním využití moderních informačních a komunikačních technologií, nejnovějších trendech, aktuálních problémech a vlivu ekonomického, sociálního a právního prostředí na rozvoj IT.

Konference a semináře IDC jsou nejlepším zdrojem informací o aktuálním vývoji a trendech v oboru informačních a komunikačních technologií a ideálním prostorem k setkání s odborníky k diskusi na ožehavými problémy, se kterými se podniky různých oborů v současné době potýkají. Navštěvují je manažeři firem, IT ředitelé, zástupci finančního sektoru a dodavatelé IT.

Využít můžete i našich dlouholetých zkušeností s organizací akcí různého typu a rozsahu a objednat si akci na klíč podle svého zadání.

diagram - IDC - konference - semináře - brífingy

Jedinečné informace

Díky týmu místních analytiků s podporou regionálních výzkumných center v Praze, Londýně, Moskvě a Dubaji dokážeme připravit akce na nejvyšší odborné úrovni.

Špičkoví řečníci

Na konferencích IDC vystupují světově uznávaní řečníci z různých průmyslových odvětví, přední odborníci na informační technologie, průkopníci nových technologií a analytici IDC, kteří vám zprostředkují nezkreslený pohled na nejnovější trendy, problémy řízení ICT a jejich řešení.

Příležitost k setkávání

Odborné konference společnosti IDC každoročně přitahují tisíce ICT manažerů na nejvyšších pozicích. Přijíždějí se setkat s kolegy, analytiky IDC, dodavateli technologií a nezávislými odborníky a diskutovat spolu o aktuálních tématech světa ICT.